Næringshagen for Hitra og Frøya drives av Blått Kompetansesenter AS. Det betyr at alle som jobber i BKS, bidrar inn i arbeidet med næringshagen.

Sølvi Nordin

Sølvi Nordin


Leder Næringshagen for Hitra og Frøya

Telefon: 459 14 315

E-post: solvi@bksnorge.no

Benedicte Brubakken

Benedicte Brubakken


Daglig leder – Blått Kompetansesenter

Telefon: 918 97 539

E-post: benedicte@bksnorge.no

Martin Fredrik Olsen

Martin Fredrik Olsen


Forretningsutvikler

Telefon: 486 05 540

E-post: martin@bksnorge.no

Tove M. Vedal

Tove M. Vedal


Senior kommunikasjonsrådgiver

Telefon: 915 58 009

E-post: tove.vedal@bksnorge.no

Elisabeth Nordin

Elisabeth Nordin


Kommunikasjonsrådgiver

Telefon: 978 08 998

E-post: elisabeth@bksnorge.no

Kjersti Jakobsen

Kjersti Jakobsen


Senior Markedsansvarlig / Art Director

Telefon: 904 76 003

E-post: kjersti@bksnorge.no

Thomas Gjedebo

Thomas Gjedebo


Prosjektleder Trainee Trøndelag

Telefon: 957 27 354

E-post: thomas@bksnorge.no

Torjus Dahl

Torjus Dahl


Forretningsutvikler trainee

Telefon: 913 32 116

E-post: torjus@bksnorge.no

Syver Lie rønningen

Syver Lier Rønningen


Prosjektutvikler

Telefon: 901 93 080

E-post: syver@bksnorge.no

Sanna Jacobsen

Sanna Julié Rødsten Jacobsen


Kompetanserådgiver trainee

Telefon: 465 45 497

E-post: sanna@bksnorge.no

Kim Mjønestrø

Kim Mjønestrø


Studentansatt

Telefon: 919 95 220

E-post: kim@bksnorge.no

Randi Annette Engen

Randi Anette Enge (permisjon)


Kompetanserådgiver

Telefon: 416 73 774

E-post: randi.annette@bksnorge.no